Belka
Środa, 27 Marca 2019   imieniny: Lidia, Ernest, Jan
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Bezpłatne szkolenie w pruszczańskim ZUS.

Data publikacji: 2018-08-09, Data modyfikacji: 2018-08-10
A A AWydrukDrukuj  
 
ZUS w Pruszczu Gdańskim, zaprasza na bezpłatne szkolenie które odbędzie się 16 sierpnia 2018 r., godz. 09:00 w siedzibie Inspektoratu przy ul. Wita Stwosza 7. Szkolenie ma na celu przybliżenie płatnikom składek i pracownikom biur rachunkowych zasady związane z wypłatą zasiłków. Program obejmuje omówienie rodzajów zasiłków wypłacanych z ubezpieczenia społecznego oraz instrukcję wypełniania wniosków  o wypłatę poszczególnych zasiłków. Zgłoszenia uczestnictwa przyjmowane są mailowo pod adresem: ewa.polowczyk@zus.pl, bądź telefonicznie: 58 692-47-16 lub 58 692-47-50. Po szkoleniu będzie możliwość założenia profilu na Platformie Usług Elektronicznych (PUE ZUS).

Pełna treść wiadomości na: pruszcz.com/?p=7287
pruszcz.com, Źródło artykułu: pruszcz.com
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  gdański

  Powiat gdański – leży w północno-wschodniej części województwa pomorskiego, a jego siedzibę stanowi Pruszcz Gdański. W skład liczącego 104 tys. mieszkańców powiatu wchodzi gmina Cedry Wielkie, Kolbudy, Pruszcz Gdański, Przywidz, Pszczółki, Suchy Dąb, Trąbki Wielkie.

  Na licznych szlakach będzie okazja zobaczenia wielu zabytków, wśród nich Pałac Steffensów, gotycki kościół w Cedrach Wielkich, DOM podcieniony w Koszowałach, dwór w Rusocinie. To zaledwie część z listy zabytków o charakterze sakralnym i świeckim. Warto pamiętać o wyróżniających się przyrodniczych i krajobrazowych wartościach powiatu. Objęte są one różnymi formami ochrony. Występuje tu 75 pomników przyrody, cztery rezerwaty, a także fragmenty czterech obszarów chronionego krajobrazu.      

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola