Belka
Wtorek, 22 Stycznia 2019   imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Centrum Dystrybucyjne odzieży LPP w Pruszczu. To stąd dostarczane są towary do 21 krajów

 
Centrum Dystrybucyjne odzieży LPP w Pruszczu to największy i najnowocześniejszy obiekt tego typu w Europie Środkowo-Wschodniej. Do gdańskiej firmy należą takie marki jak Reserved, Mohito czy House, a 80 proc. ubrań, które sprzedawane są w sklepach na całym świecie, przechodzi właśnie przez ten magazyn. O tym, jak funkcjonuje Centrum Dystrybucyjne w Pruszczu, opowiedział nam wiceprezes zarządu LPP Jacek Kujawa, który w firmie odpowiada za kwestie logistyczne i informatyczne. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zobacz nowy film Trans.iNFO. Obserwuj na również na: ✔ FB: facebook.com/trans.infoPo... ✔ WWW: trans.info/ ✔ Twitter: twitter.com/TransINFO_news ✔ LinkedIN: linkedin.com/company/tran... Redakcja: Reporterka: Dorota Ziemkowska Scenariusz, oprawa YouTube: Krzysztof Sawko Lektorka: Ewelina Bukowska

 


Trans INFO
 
Data pliku video: 2018-09-03, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  gdański

  Powiat gdański – leży w północno-wschodniej części województwa pomorskiego, a jego siedzibę stanowi Pruszcz Gdański. W skład liczącego 104 tys. mieszkańców powiatu wchodzi gmina Cedry Wielkie, Kolbudy, Pruszcz Gdański, Przywidz, Pszczółki, Suchy Dąb, Trąbki Wielkie.

  Na licznych szlakach będzie okazja zobaczenia wielu zabytków, wśród nich Pałac Steffensów, gotycki kościół w Cedrach Wielkich, DOM podcieniony w Koszowałach, dwór w Rusocinie. To zaledwie część z listy zabytków o charakterze sakralnym i świeckim. Warto pamiętać o wyróżniających się przyrodniczych i krajobrazowych wartościach powiatu. Objęte są one różnymi formami ochrony. Występuje tu 75 pomników przyrody, cztery rezerwaty, a także fragmenty czterech obszarów chronionego krajobrazu.      

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola