Belka
Wtorek, 22 Stycznia 2019   imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

GAiT - linia 132, kierunek Pruszcz Gdański (Rondo Kociewskie)

 
Przejazd linią 132 do Pruszcza Gdańskiego (Rondo Kociewskie) z Dworca Głównego. Istnieją jeszcze dwa warianty kończące inaczej w Pruszczu Gdańskim - jeden jadący do Urzędu Skarbowego oraz jeden jadący od przystanku "Faktoria" do przystanku "Matejki", następnie jako linia 232 do Gdańska. Jedna z najbardziej zagmatwanych tras - jedyna linia GAiT-u kursująca do Pruszcza Gdańskiego - wszystkie inne obsługują inni przewoźnicy. W tym dniu jeździłem MANem o numerze #2043. Sorry za upadek kamerki na początku, zapomniałem wyciąć ;) Wariant do Urzędu Skarbowego dostępny jest tutaj: youtu.be/_IWNlmNwly0 ***** Zapraszam także na Facebooka! facebook.com/kierowcaGAiT/

 


Typowy Kierowca GAiT-u
 
Data pliku video: 2018-01-22, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  gdański

  Powiat gdański – leży w północno-wschodniej części województwa pomorskiego, a jego siedzibę stanowi Pruszcz Gdański. W skład liczącego 104 tys. mieszkańców powiatu wchodzi gmina Cedry Wielkie, Kolbudy, Pruszcz Gdański, Przywidz, Pszczółki, Suchy Dąb, Trąbki Wielkie.

  Na licznych szlakach będzie okazja zobaczenia wielu zabytków, wśród nich Pałac Steffensów, gotycki kościół w Cedrach Wielkich, DOM podcieniony w Koszowałach, dwór w Rusocinie. To zaledwie część z listy zabytków o charakterze sakralnym i świeckim. Warto pamiętać o wyróżniających się przyrodniczych i krajobrazowych wartościach powiatu. Objęte są one różnymi formami ochrony. Występuje tu 75 pomników przyrody, cztery rezerwaty, a także fragmenty czterech obszarów chronionego krajobrazu.      

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola