Belka
Środa, 16 Stycznia 2019   imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Parzy i zabija Barszcz Sosnowskiego w Pruszczu Gdańskim

 
Barszcz Sosnowskiego znów zabija. Kilka dni temu w Jeleniej Górze zmarła kobieta poparzona tą groźną rośliną. Niestety. Barszcz atakuje również w całym Powiecie Gdańskim. W walce z trującym Barszczem można ubiegać się o środki z Urzędu Marszałkowskiego jak również z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku. O Barszczu Sosnowskiego możecie się również dowiedzieć z filmu pt. „Zielone światło dla zwierząt. Promocja proekologicznych rozwiązań”. To piąty odcinek naszego cyklu przyrodniczo-edukacyjnego pt „Północny Ekopomocnik” youtube.com/watch?list=PL_t7WP3jicMiUVjyhUJJj6cNp_4TwNTQT&v=UyAgzn5ZZvs

 


PolnocnaTV
 
Data pliku video: 2015-07-02, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  gdański

  Powiat gdański – leży w północno-wschodniej części województwa pomorskiego, a jego siedzibę stanowi Pruszcz Gdański. W skład liczącego 104 tys. mieszkańców powiatu wchodzi gmina Cedry Wielkie, Kolbudy, Pruszcz Gdański, Przywidz, Pszczółki, Suchy Dąb, Trąbki Wielkie.

  Na licznych szlakach będzie okazja zobaczenia wielu zabytków, wśród nich Pałac Steffensów, gotycki kościół w Cedrach Wielkich, DOM podcieniony w Koszowałach, dwór w Rusocinie. To zaledwie część z listy zabytków o charakterze sakralnym i świeckim. Warto pamiętać o wyróżniających się przyrodniczych i krajobrazowych wartościach powiatu. Objęte są one różnymi formami ochrony. Występuje tu 75 pomników przyrody, cztery rezerwaty, a także fragmenty czterech obszarów chronionego krajobrazu.      

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola