Belka
Środa, 20 Marca 2019   imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

PRAKTYKI - TAPICER

Data dodania: 2015-03-20
Kategoria: Praca » Dam pracę
 

Firma nasza powstała w 1993 roku. Przedmiotem naszej działalności jest produkcja mebli tapicerowanych. Przez okres ponad 20 lat prowadzenia działalności w tym zakresie wyszkoliliśmy wielu uczniów w zawodzie tapicer, którzy następnie znaleźli zatrudnienie w naszej firmie.

Przyjęci przez nas praktykanci mają pewność rzetelnej i kompleksowej nauki zawodu. Uczniowie zdobywają praktyczną wiedzę w zakresie wykonywania mebli pod okiem wykwalifikowanych tapicerów oraz mistrzów tapicerstwa na szczeblu kierowniczym. Gwarantujemy, iż od pierwszego dnia praktyk, praktykant będzie szkolony zgodnie z programem nauczania w celu zdobycia 100 % wiedzy i umiejętności w zakresie tapicerowania mebli. Zdobyte w naszym zakładzie doświadczenie gwarantuje pozytywnie zdany egzamin czeladniczy i zatrudnienie na stanowisku tapicer w naszym zakładzie.

Uczniowie zainteresowani odbyciem praktyk w naszym zakładzie proszeni są o kontakt:

Kontakt

tel: 058 680 22 13 w godz. 8.00-16.00 lub 601 209 351 w godz. 7.00-20.00

e-mail: martyna.brzoskowska@drawex.com.pl

adres zakładu: 83-330 Małkowo, ul. Gdyńska 31

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
gdański

Powiat gdański – leży w północno-wschodniej części województwa pomorskiego, a jego siedzibę stanowi Pruszcz Gdański. W skład liczącego 104 tys. mieszkańców powiatu wchodzi gmina Cedry Wielkie, Kolbudy, Pruszcz Gdański, Przywidz, Pszczółki, Suchy Dąb, Trąbki Wielkie.

Na licznych szlakach będzie okazja zobaczenia wielu zabytków, wśród nich Pałac Steffensów, gotycki kościół w Cedrach Wielkich, DOM podcieniony w Koszowałach, dwór w Rusocinie. To zaledwie część z listy zabytków o charakterze sakralnym i świeckim. Warto pamiętać o wyróżniających się przyrodniczych i krajobrazowych wartościach powiatu. Objęte są one różnymi formami ochrony. Występuje tu 75 pomników przyrody, cztery rezerwaty, a także fragmenty czterech obszarów chronionego krajobrazu.      

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola