Belka
Środa, 20 Marca 2019   imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Święto sołtysa w gminie wiejskiej Pruszcz Gdański

 
Po raz pierwszy Gmina Wiejska Pruszcz Gdański zorganizowała Święto Sołtysa. Wszyscy sołtysi z całej gminy przybyli do Łęgowa celem integracji i wymiany własnych doświadczeń. Tego typu spotkania służyć mają zwiększeniu współpracy między sołectwami. Polecamy również zobaczyć WOŚP 2017 w Mokrym Dworze - Gmina Wiejska Pruszcz Gdański polnocna.tv/vid/14143-wosp-2017-w-mokrym-dworze-gmina-wiejska-pruszcz-gdanski oraz Uniwersytet w Gminie Wiejskiej Pruszcz Gdański polnocna.tv/vid/14078-uniwersytet-w-gminie-wiejskiej-pruszcz-gdanski Polub nas na facebooku, oglądaj na polnocna.tv i nie zapomnij subskrybować kanału

 


PolnocnaTV
 
Data pliku video: 2017-03-11, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  gdański

  Powiat gdański – leży w północno-wschodniej części województwa pomorskiego, a jego siedzibę stanowi Pruszcz Gdański. W skład liczącego 104 tys. mieszkańców powiatu wchodzi gmina Cedry Wielkie, Kolbudy, Pruszcz Gdański, Przywidz, Pszczółki, Suchy Dąb, Trąbki Wielkie.

  Na licznych szlakach będzie okazja zobaczenia wielu zabytków, wśród nich Pałac Steffensów, gotycki kościół w Cedrach Wielkich, DOM podcieniony w Koszowałach, dwór w Rusocinie. To zaledwie część z listy zabytków o charakterze sakralnym i świeckim. Warto pamiętać o wyróżniających się przyrodniczych i krajobrazowych wartościach powiatu. Objęte są one różnymi formami ochrony. Występuje tu 75 pomników przyrody, cztery rezerwaty, a także fragmenty czterech obszarów chronionego krajobrazu.      

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola