Belka
Wtorek, 22 Stycznia 2019   imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Termowizja, kamera termowizyjna

Data dodania: 2014-10-22
 

Termowizja Gdańsk/Pruszcz Gdański zaprasza do usług.

Czy jesteście Państwo ciekawi jaki jest stan izolacyjności Państwa domu? Czy i którędy ucieka ciepło, czy i gdzie powstają mostki termiczne, czy okna i drzwi są szczelne, gdzie występują zawilgocenia, jakie są powody powstawania pleśni, czy wentylacja działa prawidłowo, czy nie ma pęknięć w ścianach i ubytków w izolacji, czy instalacja grzewcza działa równomiernie i prawidłowo?

Czy chcieliby Państwo przeprowadzić kontrolę domu przed jego zakupem lub odbiorem od dewelopera? Czy też chcą Państwo skontrolować jakość wykonanych już robót? A może dopiero zaplanowali Państwo modernizację domu, dodatkowe ocieplenie ścian, być może zastanawiacie się nad wymianą okien lub dociepleniem drzwi i chcieliby Państwo wiedzieć, na co zwrócić uwagę?
Zapraszamy na www.termowizja.gdansk.pl

Cennik usług tutaj: http://termowizja.gdansk.pl/cennik.html

Kontakt

 Kontakt: tel. 570-348-410, Termo-Kontrole

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
gdański

Powiat gdański – leży w północno-wschodniej części województwa pomorskiego, a jego siedzibę stanowi Pruszcz Gdański. W skład liczącego 104 tys. mieszkańców powiatu wchodzi gmina Cedry Wielkie, Kolbudy, Pruszcz Gdański, Przywidz, Pszczółki, Suchy Dąb, Trąbki Wielkie.

Na licznych szlakach będzie okazja zobaczenia wielu zabytków, wśród nich Pałac Steffensów, gotycki kościół w Cedrach Wielkich, DOM podcieniony w Koszowałach, dwór w Rusocinie. To zaledwie część z listy zabytków o charakterze sakralnym i świeckim. Warto pamiętać o wyróżniających się przyrodniczych i krajobrazowych wartościach powiatu. Objęte są one różnymi formami ochrony. Występuje tu 75 pomników przyrody, cztery rezerwaty, a także fragmenty czterech obszarów chronionego krajobrazu.      

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola